Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Osmangazi Petek Temizliği | Yetiş Ali Usta

Günümüzde ev ve iş yerlerinde en yaygın ısınma yöntemi doğal gaz yada kalorifer sistemlerinden oluşmaktadır. Bu sistemlerin mekan içerisindeki ısıtma elemanlarını petekler meydana getirmektedir. Peteklerin bulunduğu ortamları en iyi şekilde ısıtabilir olması için iyi ve doğru yapılmış olan bir petek temizliği ile mümkün olmaktadır.

Petek temizliği son derece önemli bir işlemdir. Soğuk kış aylarında sürekli olarak çalışması gereken kalorifer tesisatları içerisinde kullanılan su belirli bir süre sonra kirlenerek özelliğini kaybeder ve çeşitli arızalara yol açabilir. Böyle bir durumun önüne geçilmesi bakımından petek temizliği çok önemli bir ihtiyaç haline gelmektedir. Bu durumda arızalardan korunmak ve peteklerden verimli bir ısı alabilmek için konusunda uzmanlığı olan firmalardan petek temizliği hizmeti almak gerekmektedir. Uygun fiyata kaliteli hizmetler sunan Yetiş Ali Usta Firması, müşteri memnuniyeti odaklı bir petek temizliği hizmeti vermektedir.

 Petek Temizleme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Peteklerden en yüksek seviyede ısı verimliliği alabilmek için konusunda profesyonel bir hizmet sunan Yetiş Ali Usta firmasının petek temizleme hizmeti alabilirsiniz. Firma tarafından gerçekleştirilen petek temizleme işleminde çoğunlukla bir takım kimyasallar kullanılmaktadır. Kullanılan bu kimyasal nitelikli ilaçlar sayesinde, peteğin verimliliğini düşüren hatta ciddi arızalara sebebiyet verebilecek niteliklere sahip olan petek içerisinde biriken tortu, çamur ve kireçlenme sorunları tamamen giderilir.

Petek temizleme hizmetinin yanı sıra petek içi sızıntı ve çatlaklarının söz konusu olduğu durumlarda mevcut çatlak ve benzeri problemleri kapatma özelliği bulunan çeşitli kimyasallar mevcuttur. Petek temizlik işlemi üç aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; ön yıkama işlemi, kimyasal nitelikli madde kullanımı ile yıkama işlemi ve durulama işlemlerinden oluşmaktadır. Böylece kalorifer sisteminde arızaların önüne geçilmekle kalınmaz en üst seviyede ısınma kalitesi ve tesisat bakım işlemi gerçekleştirilmiş olur.

 Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Bursa’da bulunan firmanın hizmet vermekte olduğu bölgeler arasında ise Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçeleri bulunmaktadır. Bu ilçelerde bulunan müşteriler Yetiş Ali Usta firmasının petek temizleme ve bakım hizmetlerinden faydalanması mümkün olmaktadır. Uygun fiyata petek temizliği hizmetinden yararlanarak ileride çok daha yüksek masraflara neden olan arızaların önüne geçebilir ve evinizin yada iş yerinizin kalorifer tesisatından en yüksek ısınma verimliliği ile kış günlerinde rahat edin.0 533 578 67 11 numaralı telefondan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir